Chcete se naučit králičí hop a lépe si rozumět s vaším králíkem? Jestli ano, tak se můžete přidat k nám.

Tréninky slouží k lepší koordinaci pohybu závodníků (člověka i králíka). Seznámíme Vás se soutěžním řádem a připravíme na první závody. Pro zkušenější hopáky jsme místem, kde můžete skákat se svým králíkem, konzultovat případné problémy s trenéry a zároveň budete mít dostatek prostoru k osobnímu rozvoji. Podporujeme králíky do sportu i do hobby skákání. Můžete si vybrat možnost, kterou budete preferovat.

 

 

TRÉNINKY V TĚLOCVIČNĚ JSOU PŘES LÉTO PŘERUŠENY. TRÉNINKY BUDOU VYPSÁNY POUZE PO INDIVIDUÁLNÍ  

Trénujeme v Praze- Braníku v tělocvičně (Branická 93), v letní sezoně od května do konce září probíhají tréninky na více lokalitách venku. V případě zájmu KONTAKTUJTE:

email: nikolsvachova@seznam.cz

telefon: +420 721 612 125, preferujeme SMS

 

Cena za trénink je 50,- za osobu.

 

!!!NUTNÉ!!! Prosíme noste s sebou:

očkovaného králíka (min. tři týdny, před tréninkem, s sebou přinést očkovací průkaz)                        minimální stáří 3 měsíce

přezuvky do tělocvičny                                                                                                                                                            

přepravku/ klec pro králíka

vhodný postroj  a vodítko ideální délka 2 metry, může být i delší                                                         dobroty/ granule pro králíka

 

Prosíme o pochopení a tímto Vás vyzýváme k dodržování následujících pravidel:

Tréninky králičího hopu nejsou určeny k odložení dětí, ani nefungují jako dětský kroužek.

Na trénink se prosím hlašte minimálně den předem, pokud nebudete nahlášeni, tak si vyhrazujeme právo Vás na trénink nevzít.

Králičí hop slouží jako zábava pro králíka a jeho majitele. Tímto apelujeme na všechny majitele ušáků, aby se ke svým svěřencům chovali tak, aby jim tuto činnost neotrávili, pokud někdo bude se svým zvířetem jednat nezodpovědně, nebo nebude poslouchat rady trenérů, může být z tréninků vyloučen.

Na trénink se prosím dostavte minimálně 10 minut předem, abyste pomohli s přípravou tratí a po tréninku počítejte s odchodem o 10 minut později, po úklidu celé tělocvičny.

 

Pár tipů, kde koupit postroj a vodítko:

 VODÍTKA POSTROJKY

TES PRODUCTS

VENČÍCÍ POTŘEBY BARUŠKA